• Pozicija:: ADMINISTRATOR OSIGURANJA (m/ž)
  • Lokacija:: TUZLA

Opis pozicije

Agencija za zatupanje u osiguranju SAMNEX doo Tuzla zbog povećanja obima poslovaja oglašava otvorenu poziciju za:

ADMINISTRATOR OSIGURANJA

Opis posla:

  • Prijem šteta
  • Administriranje zahteva za isplatu štete
  • Obrada odštetnih zahteva
  • Davanje naloga za isplatu
  • Administriranje polisa osiguranja
  • Priprema ugovora i propratnog materijala
  • Izrada izveštaja o prodatim polisama

Uslovi:

  • srednja ili visoka stručna sprema,
  • visok nivo komunikacije,
  • poznavanje rada na računaru,
  • posjedovanje  vozačke dozvole “B“ kategorije,
  • spremnost za učenje i napredovanje, istrajnostu poslu
  • prednost kandidatima sa radni iskustvom u radu u osiguranju (nije presudno)

Nudimo Vam:

  • mogućnost napredovanja i usavršavanja,
  • mogućnost stalnog radnog odnosa uz probni period od  3 mjeseca.

Lokacija: Tuzla

Broj izvršilaca: 2

Oglas traje: 15 dana od dana objavljivanja