• Pozicija: Agent za nekretnine (m/ž)
  • Lokacija: BANJA LUKA

Opis pozicije

Agencija zaposli.se za klijenta za regiju BANJA LUKA raspisuje oglas za radno mjesto:

VODITELJ POSLOVNICE – Sarajevo (m/ž)

Opis poslova:

  • Organizacija i rukovođenje procesom rada i poslovanja;
  • Komunikacija sa klijentima i prezentacija usluga;
  • Ostvarivanje planova i zadatih ciljeva;
  • Izvještavanje o poslovnim prilikama i ostvarenim rezultatima;

Uslovi:

Pored općih uslova predviđenih zakonom, radnik treba da ispunjava i sljedeće posebne uslove:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 2 godine
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Izražene organizacijske i komunikacijske sposobnosti;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije;

Poželjno je:

  • da kandidat posjeduje poznavanje standarda i principa poslovanja kurirskih službi;
  • VSS ekonomskog ili saobraćajnog smijera;
  • iskustvo u komercjalnim poslovima;

Šta nudimo:

  • redovno usavršavanje i obuka;
  • rad sa profesionalnim Mail Box Etc. timom;
  • napredovanje i stimulativna primanja;
  • bonusi za ostvarene rezultate;

Lokacija: Sarajevo

Broj izvršilaca: 1